czwartek, 4 listopada 2010

Fotografie mojej wnuczki.

Nie głodź dziecka pókiś młody, bo jak dziecko dorośnie to Cię zagłodzi...
Radość z jesieni mojej wnuczki...
Jaka jesień taka młodosć...
Moja curka z moją wnuczką.

Miraż kolegi na pustyni-szkic napisany prze zemnie.

Przy kieliszku wrszcie się wygadał mój kolega jak to będąc z dziewczyną wyruszył samochodem zwiedzać piaski pustynne i wziąwszy potrzebne rzeczy i namiot (tak mówił) wyruszył ze swoją dziewczyną na wycieczkę. Jeszcze myślę sobie może mu postawię następną kolejkę koledze mojemu to mi powie o wyczynach swoich seksualnych i będę mógł wreszczści wprowadzić w życie  jego plan, aby móc poczuć rządze seksu u swojej dziewczyny. Spojrzał na mnie z ukosa i mówi. Wiesz zastała nas burza pustynna więc Ja namiot rozkładam i zaczynam zdobywać te ciało i duszę mojej partnerki. Jednak burza ustała, więc postanowiłem złożyć namiot i wrócić samochodem, a ja nie mogę wyjechać z pustni ponieważ samochód zasypał piasek. Więc mówię do swojej dziewczyny przebierz się w męskie ubranie, aby Ci wiatr nie zasypał. piaskię  miejsc intymnych i chodzimy na nogach do Oazy I tak szliśmy, a moja luba nic tylko ubrana jak chłopak  zaczęła się chwalić jak to  było nam razem i jakie numerki wyprawiała ze mną. No i co Ty na to!.., przecież rozumież mnie każdy chłop chce sie pochwalić przed kolegami jak spędził noc z ukochaną, a wyobraź sobie nie Ona, a Ja musiałem to wszystko wysłuchać i taki byłem podekscytowany , że widziałem nie ją, a chłopca przez ten miraż jaki wydarzył się mi się na pustynnym ciepłym suchym piasku...jacek krawczyk

wtorek, 2 listopada 2010

Kiedy kochasz mów Tak...

Kiedy kochasz mów Tak, lecz miłuj i szanuj nie tylko w dni deszczowe, ale i pogodne i kochaj w imtymnym związku. Miłość nie wybiera tego, który chce kochać, lecz czy kocha się w drugiej osobie czy w swoich myślach? Któż to odgadnie jak nie druga osoba, która się odwdzięczy tym co dajesz Ty i bezinteresownie Ona. Lecz tak to już w życiu bywa,że żadko się zdaża, aby ten pociąg trwał wiecznie będąc zaślepiony w jednym... pozdrawia jacek krawczyk

poniedziałek, 1 listopada 2010

Z tomiku pt:"Ma piosenka sercu bliska mi".



Oj Jacku!

Droga ma wyklęta przez cierpki los
Oj Jacku ty nigdy nie zapomnisz o sobie.
Ślubowałem mojej lubej wierność aż po grób
Oj Jacku ty nigdy słów nie bierzesz na wiatr.
Przekomarzam się z moimi przyjaciółmi
Oj Jacku ty nigdy słów nie rzucisz pod słonia stup.

Ref;
Tak Tak Tak Oj Jacku przecież nie jesteś sam
Nie bujaj w obłokach jak baran,
Lecz w stadzie bądź wśród nas.

Piję piwo słuchając was a dusza ciągnie mnie do wróżb
Oj Jacku ty ciągle cygankę szukasz wśród nas
Żeby wróżyła ci z kart, a nie słuchasz nas.
Myślami jesteś daleko za oceanem błękitnym jak niebo
Oj Jacku nie opuścisz nas,
Bo nikt nie da ci na lot ku słońcu gwiazd.

Ref;
Tak Tak Tak Oj Jacku przecież nie jesteś sam
Nie bujaj w obłokach jak baran
Lecz w stadzie bądź wśród nas.

Na nic moje skargi na nic moje uwagi
Oj Jacku przecież nas wszystkich znasz
Mimo to przekonaliście mnie,
Że najlepiej jest wśród was
Oj Jacku jaki ty rozum masz,
Że zostajesz wśród nas

Ref;
Tak Tak Tak Oj Jacku przecież nie jesteś sam
Nie bujaj w obłokach jak baran
Lecz w stadzie bądź wśród nas.


Kraków 2007.I.9
Jacek Krawczyk