sobota, 7 marca 2015

sobota, 28 lutego 2015

Tak chciałbym Cię zobaczyć

Kto puka do mych drzwi?
Zapytać warto
Kto dzwoni do mnie?
Odebrać warto
To nic pomyłka.

Czekam i myślę o tobie.
Tak chciałbym Cię zobaczyć.
Dotknąć twoich włosów,
I radość odczuć
Kiedy jesteś przy mnie

Ja ciebie oczekuję
Jeżeli nie przyjdziesz
Dostanę obłędu
Tak pragnę być z tobą
Jak dziecko z matką

Cisza tak boli.
Pamiętam twój głos.
Wspominam i oglądam,
Zdjęcia z tobą
Ja płaczę, bo czuję się winny.

Autor Jacek Marek Krawczyk
Kraków 2015.02.28




piątek, 27 lutego 2015

To nic, tak trzeba żyć

A kiedy podasz mi śniadanie
I zapach kawy mnie obudzi
Wtedy wiem, że jesteś przy mnie
Jak kołdra, która grzeje mnie.

Spoglądam przed siebie
Wspominam za siebie
I widzę Cię przy mnie
Jak bukiet kwiatów na stole.

To nic, tak trzeba żyć
By Ty widziała mnie
A Ja Ciebie w naszym domku
O który wspólnie dbamy.

Więc wypiję tą kawę czarną
Jak twe oczy dające ciepło
I zacznę od nowa dzień
Razem z Tobą kochanie.

Autor Jacek Marek Krawczyk
Kraków 2015.02.27